Serwis

Mechanika pojazdowa

mechanika samochodowa

Stacja diagnostyczna Zgierz to także profesjonalny serwis samochodowy specjalizujący się w diagnostyce samochodowej i mechanice pojazdowej. W naszym serwisie oferujemy Państwu usługi w zakresie mechaniki, diagnostyki, obsługi klimatyzacji, sprawdzenia i ustawienia geometrii zawieszenia w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Obsługujemy samochody wszystkich marek i modeli, zarówno nowe, jak i te nieco starsze.

Serwis wyposażony jest w nowoczesne urządzenia do diagnostyki komputerowej elektronicznych układów pojazdów samochodowych. Dzięki temu oferowana przez nas diagnostyka samochodowa jest szybka i efektywna, co znacząco skraca czas naprawy i niweluje niedogodności związane z unieruchomieniem pojazdu.

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych (floty złożone z samochodów dostawczych oraz samochodów osobowych). Wszystkim Klientom zapewniamy krótkie terminy naprawy i konkurencyjne ceny mechaniki samochodowej. Do współpracy z naszym serwisem zachęcamy kierowców z terenu miasta Zgierz i Łódź oraz okolicznych miejscowości.

Diagnostyka samochodowa przed zakupem

Stacja Zgierz to profesjonalna stacja diagnostyczna. Naszym Klientom oferujemy możliwość wykonania przeglądów olejowych oraz przeglądy rejestracyjne. Specjalizujemy się również w diagnostyce samochodowej samochodów przed zakupem. Klientom zainteresowanym zakupem konkretnego pojazdu zapewniamy jego kompleksowe sprawdzenie. W ramach usługi oferujemy:

-        weryfikację ścieżki diagnostycznej,

-        pomiar grubości lakieru,

-        geometrię zawieszenia.

Mechanika samochodowa dla Klientów OSKP Zgierz

Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców zgłaszających się do Stacji Zgierz na badania techniczne pojazdów oferujemy kompleksowe naprawy usterek wykrytych podczas badania technicznego oraz przeglądu rejestracyjnego. Dzięki temu nawet w przypadku, kiedy pojazd nie przejdzie pomyślnie przeglądu możemy w stosunkowo krótkim czasie usunąć usterki i poddać samochód powtórnemu badaniu, bez konieczności kosztownego przewożenia pojazdu na lawecie.

Zapraszamy do kontaku!